zjentek

kdo podle vás udělá v zemi celkově větší binec, pokud se dostane k moci?

..a když tak proč myslíte?
Jiná možnost v anketě není, páč mě zajímá jenom opravdu obrovskej binec a ne nějaký ideologie s nejasnými cíli, kterým nijak nevadí různý rasy ..třeba komunisti a kapitalisti nebo co..

Nejlepší odpověď
huxa

nacisti (národní socialisti)

Doplňuji:
Socialismus je politická ideologie, homosexualita sexuální orientace. Je to jako se ptát, jestli raději piješ kofolu a nebo žraloka, naprosto hloupá otázka.

Další odpovědi
PetrXY

nacisti (národní socialisti)

Naprosto souhlasím s odpovědí od „huxa“. Naprosto hloupá otázka, pleteš dohromady naprosto dvě odlišné věci. Ještě dodávám – největší binec, pokud by se dostali k moci, nadělají hlupáci.

jmhad

homosexuálové

Lidé,co mají hlavě zmatek ze současné propagandy a neví.zda jsou půl vola nebo půl včely

pondělí

nacisti (národní socialisti)

Ty naivko,ty si fakt mysliš,že v zemi vládne vláda a nějaký předseda strany,obecně se tomu říká ,že vládne šedá eminence,takže ať tam je kdokoliv ,musí se řidit tím co mu je dávané.

jjj123456789

homosexuálové

Doplňuji:
Za Hitlera Německo (do začátku války) Německo vzvétalo.

lota

nacisti (národní socialisti)

ti druzí mi přijdou celkem neškodní

zjentek

PetrXY: jo takže von už binec probíhá jó? A sakra..

zjentek

hele, huxa, pondělí a marci- vy v tý otázce vidíte něco o politice a sexuální orientaci? V anketě jste sice užiteční, ale napsat názor, jestli vás dřív ugenociduje buzik nebo nácek, jste mohli.

huxa

V tom případě jsi stejně blbě položil otázku. Nácek nepotřebuje moc, aby ti dokázal zku*vit život.

zjentek

proč myslíš? Takže u moci by byli nebezpeční ti s těma malíčkama nahóru jó?

marci1

Mícháš jabka s hruškami. 🙂

setapouch

Jablka a hrušky jsou alespoň ovoce. Tahle anketa je prostě slátanina. A takové názory potřebují opravdu zvláštní kategorizaci inteligence.

zjentek

kategorizaci inteligence? No nechtěl bych tě vidět u moci, synku

huxa

No jo, ty husákovic děti a jejich rodiče, komunistická propaganda o tom, jak všichni, kdo nejsou heterosexuální běloši jsou zrůdy bez práva na život a ani 20 let relativní možnosti zisku faktů tomu nepomohlo…

zjentek

huxa chceš říct, že tlustej běloch s černejma vlasama může normálně žít jó?

setapouch

To zase pozor, já jsem taky „Husákovo dítě“ a nerad bych patřil do stejné škatulky ;)