Filip22

kdo podle bible založil 1. město Jericho??

Nejlepší odpověď
annas

Nepřečetl jste si můj odkaz v doplnění u své první otázky. V něm je uvedené, kdo Jericho založil.

http://webcache­.googleusercon­tent.com/sear­ch?q=cache:fMrKbPlSjy8J:­www.biblia.sk/en/bi­ble21/1-kralovska/16+&cd=1­&hl=cs&ct=clnk&gl=cz&cli­ent=firefox-a

Další odpovědi
anonym

Vážený „čerstvý“ uživateli, přečti si pravidla a kodex, než sem budeš vkládat další podobný dotaz.
Tady není prostor na ověřování našich znalostí. Pokud potřebuješ takovou informaci do vědomostní soutěže nebo kvízu, zkoušej weby k tomu určené. Tento web slouží jako PORADNA.