Kdo po módních přehlídkách pere prádlo po modelkách, sami modelky, např. když je modelka nečistá a zašpiní jej?

Nejlepší odpověď
terry

Předpokládám, že na čištění mají smluvní čistírny. Popř. pracovníka, který se o toto stará.

Další odpovědi
anonym

Nikdo ho nepere. 🙂 Je kolikrat uz mnohem drive prodane , nez s nim modelka vyleze na molo.
A kdyz ne , tak nejdrive se nabizi modelce a ta, kdyz nema zajem , tak se urcite ozve nekdo z prihlizejicich. Pak se siji stejne kusy na zakazku. Tyka se to i spodniho pradla. 🙂 Koupe je se slevou . A kdyby nekdo ofrnoval .. i ja si zkousim pradlo v kabinkach a nikdo ho po me nepere. 🙂 -iv-

hanulka11

takové kousky jsou hned většinou po přehlídce prodané s velikou slevou – jak spodní prádlo, oděvy i obuv

občas jdu i do sekáče, který je zásoben tímto zbožím z přehlídek – jsou tam parádní kousky

baghira

Jednu modelku mám v příbuzenstvu, a ujišťuji tě, že se myje docela často :)