bolak

Kdo platí dopravu při reklamaci?

Dá se reklamovaný zboží poslat „na účet volaného“?

Odpovědi
autacek

Náklady spojené s uznanou reklamací by měl hradit garant, tedy výrobce/prodejce. Takto tomu je dle zákona o ochrany spotřebitele. To, že je to v praxi trochu jinak, je věc jiná.

Reezo

http://www.stre­am.cz/adost/753515-a-dost-naklady-na-reklamaci-mate-na-to-pravo
tady nalezneš odpověď, kterou hledáš

bolak

Reezo: A platí tohle i v případě, že vracíš zboží objednané na internetu bez udání důvodu?

bolak

autacek: no počkej, ale jak jim to teda pošlu? to mám na poště říct že to zaplatí ten druhej, to mně asi neprojde ne?

nikdy jsem nic nereklamoval tak nevím, doufám že mě zas nebude nikdo šikanovat.. :)