kosna

Kdo opraví u skody favorit tesneni pod hlavou?

Kdo opraví u skody favorit tesneni pod hlavou? levne dekuji za nabidku

Nejlepší odpověď
Marunka

Nejlevněji si to opravíš sám.
Povol ty šrouby co tam jsou, dej nový těsnění a zase to zašroubuj. Chytrých knížek je na netu dost.

Další odpovědi
mojitek

Nespletl jste si web?Tesneni Vam opravi kazdy automechanik-cca za 1500–2000 kč 😉
Doplňuji:
Samozrejme.Oprava tesneni = vymena za nove :o)

vvolfodlak

Těsnění se opravit nedá, mění se. Otázkou je zda je problém jen v těsnění.

stefkac

marunka:rozhodně to neni tak jednoduché,jestli to uděláš podle ní tak se připrav na nezkutečně velkou spotřebu