Avatar uživatele
briketka10

Kdo opět vymazal otázku od Kenyrtse ze Zábavy ??..

www.odpovedi.cz/­.../ted-mi-prislo-toto-a-tlak-mam-200-100-verili-byste- tomu
Doplňuji:
„mám tlak 200/100“ do modré lišty neumím ještě kopírovat i když jsem tu dost dlouho..

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? kenyrts, aramah, Andělé, johana 56, barnajka před 4427 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
www

Už to tady bylo.
Proč xakru není někde napsáno:
„Otázku tu a tu smazal ten či ten, případně administrator na popud toho nebo onoho z xy důvodů.“ ???
To mně hlava nebere ☹ !
Doplňuji:
Promiňte ostatní, ale pro Dr.Axl:
Proč mne čeče napadáš? Ani nevím o jakou otázku šlo a já nemám se tvým jménem naprosto nic společného!
Buď jsi, promiň, paranoidní, nebo špatně čteš odpovědi kdo co psal 😁.

Upravil/a: www

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
štamgast

Já se vsadím, že to byl Dr. Axl, nějak se mu ta otázka nezamlouvala…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
kenyrts

to byl tento link:
Doplňuji:
ještě jedna horká aktualita:

http://www.blis­ty.cz/art/62647­.html

Zdroj: http://www.you­tube.com/watch?v=vnMcy­EAqayk

Upravil/a: kenyrts

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
casey

Idealne by tazateli do mailu prisla zprava: otazka byla smazana z duvodu xy uzivatelem casey. Nebo admin.
Mail prijde, ale jen informaci o smazani. Neni nic jednodussiho pripsat tam mazala.
Toto se stejne drive ci pozdeji bude muset doresit. Uzivatelu, kteri mohou mazat bude casem pribyvat a smazanych otazek taky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aramah

To nevím ale troufnu si hádat :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
WeeBear

Také už delší dobu uvažuju nad tím, co již zmínil www. Nemuseli bychom tu řešit neustálé omílání mazání otázek dokola. No jo, to jsem si zase říkala, že tu byl dlouho klid..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Niekto tú otázku vymazal, to ano.
Ale nezdá sa vám, že ste trochu prchkí hneď určiť páchateľa? S priamou právomocou okrem adminov je nás tu viac, 36 zlatých a strieborných, prepáčte, už ani nepočítam. A vy hneď ukážete prstom…
a pritom máte široký výber.
Myslím, že toto detské správanie nie je dôstojné inteligentného človeka

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
barnajka

Divný věci se tu vážně dějí, ale za rozčilováni mi to nestojí, ještě bych si uhnala žaludeční vředy, ne? :))
Ten systém zveřejňování jména mazala/mazalů je jediný řešení. Navrhovalo to tu už hafo lidí hafokrát, všichni jsme souhlasně přikyvovali..tak nechápu, že to admini neberou v potaz.
Mě třeba před časem zmizla jedna počítačová otázka a dodneška neznám ani důvod, protože žádný mail s odůvodněním mi nepřišel.
Nedávno jsem zas dávala odkaz na takovou naučnou aplikaci o vesmíru..po pár dnech jsem dostala mail, že otázka byla smazána z důvodu: spam. Co na tom bylo spamujícího, to fakt netuším.
Že mi ty otázky někdo smáznul, to je mi vcelku fuk. Ale to jméno pachatele by mě načisto zajímalo – člověk by měl vždycky vědět, co v kom vězí a na koho si dávat bacha ;)
Doplňuji:
Abych si nehrála na svatou, tak se přiznávám, že nedávno jsem taky jednu otázku smazala, resp. nahlásila jako závadnou. Jsou to možná 2, 3 týdny zpátky – nějaký anonym tu dělal reklamu na iPad či co…za super výhodnou cenu. Źádná otázka, žádný problém – prostě jen reklama. A ještě anonymně vložená.
Nahlásila jsem, admini zřejmě oprávněnost uznali.
Jinak nikomu nic nemažu, svědomí mám čistý jako křišťál ;)

Upravil/a: barnajka

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

ad briketka, mazat mohou výhradně admini, ostatní jen nahlašují, včetně oprávněných, jichž je v tuto chvíli už 57. Pokaždé dostatne tazatel infomail, vždy se tedy ptej tazatele, co mu napsali.
ad www, mohl bys mi logiky vysvětlit, proč bych mazal vlastní komentář? Naopak respektuji rovnocennou polemiku!
Tvou sázku jsi prohrál a navíc se dopouštíš nepodloženého osobního osočování s agresivním popuzování.
Mimochodem kenyrts je stříbrný, mohl si ji nahlásit sám (jeden z důvodů mohla být zmínka o demaskování dvojitého profilu)
P.S. led, díky za jedinou objektivní reakci, ostatní se snadno nechávají strhávat senzacechtivými a bulvárními štvanicemi.
O mazání máte 1218 odkazů, prolistujte si je, ať tu neomíláte donekonečna opakované:
Doplňuji:
Dokonce bych sám uvítal uvedení nahlašovatele, alespoň by rázem zmizely veškeré důvody k bezdůvodným podezřením a nařčením.
Ad barnajka, též s tebou souhlasím, byť ještě před několika měsíci se tu odehrávaly bouřlivé diskuze, tento nedostatek přetrvává.
P.S. Právě teď si annas smázla celkem 3 vlastní otázky a to nikoho nevzrušuje?

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­151&q=maz%C3%A1n%C3%AD+o­t%C3%A1zek&sa=Vyh­ledat

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Oprava pro www, podnět byl od štamgasta, ale obsah je obecný, tedy i pro všechny.
Prostě nepodložené osočování sem nepatří, ať už je od kohokoli.

před 4425 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Všichni zaslepení zapomínají na prostý fakt, že nahlásit závadnou otázku i odpověď může KAŽDÝ registrovaný, což máte v tuto chvíli 12.832 potenci­álních „pachatelů“.
To jste opravdu tak přízemní, že si musíte mermocí najít hromosvod a obětního beránka?

před 4426 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

a když si annas smazala 3 otázky sama musela je taky nahlásit ?? nebo jak ??

před 4426 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

ad briketka, jediný rozdíl spočívá v tom, že při nahlášení zlatými se otázka přestane zobrazovat a admini posoudí oprávněnost, smažou a pošlou tazateli infomail o důvodu závadnosti (nebo vrátí).
U nahlášení od ostatních registrovaných zůstává otázka do doby než je admini sami odstraní (anebo ponechají, pokud posoudí, že podmínka závadnosti nebyla splněna).

před 4426 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

Zlatí môžu príspevky odstrániť priamo, takže annas ich priamo dstránila

před 4426 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

oprava:
teraz som si prečítala u Dr.Axla:
„mazat mohou výhradně admini, ostatní jen nahlašují, včetně oprávněných,“

před 4426 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

ano, ale proč se ten odkaz objeví v YouTube víte to někdo z Vás ??

před 4427 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

štamgaste máš asi pravdu, protože si něco vytýkali a od adminů jsem nikdy neviděla smazanou otázku s http YouTube jen v odkazu Google a tam se dala zkopírovat..

před 4427 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

www – ten systém by byl vážně dobrý, takto přijde každému jen e-mail, že vaše otázka byla smazána z důvodu toho a toho, mě taky jeden poslali, ale to jsem si přála opravit text..

byla by tu nová nová kolonka kdo a proč otázku vymazal, myslím, že by spousta uživatelů bylo pro..

před 4427 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

Myslím, že nápad vytvoriť mazaciu kategóriu je zaujímavý. A bude, prepáčte mi to sprosté slovo, bezbodový.

před 4427 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

led ano a mohla by být podobná té modré a tam by se mohl každý podívat co se stalo s tou otázkou bez možnosti bodování..

před 4427 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

nie modrá, tá farba musí byť psychicky odstrašujúca.

před 4426 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

a jaká červená ta by tloukla do očí..

před 4426 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek