Avatar uživatele
ponovotny

kdo odstranin otázku „iq test – jak je to správně podruhé“?

to si děláte legraci. Proč tu někdo odstraňuje otázky které něco konkrétního řeší a na které se spousta uživatelů snaží věcně odpovídat a tráví čas nad tím nalézt správné řešení. Je to sprostota. Jsem zvědavý jestli budeš taky dost hrdina aby jsi se přiznal…
Doplňuji:
mě to mrzí hlavně kvůli vám – kteří jste na ni dlouhosáhle odpovídali a trávili nad ní čas. Je to fakt hamba.
p.s. oprava otázky – kdo odstranil..

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? anonym před 3339 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Funna

odstranil ji admin…ale nebuď najivní, že ti ten, kdo ji na odstranění navrhnul odpoví…
porušuješ kodex tím, že kladeš stejné otázky…to je jediné, co se dozvíš…taky jsem s těmihle „mravokárci“ na začátku bojovala…jedna otázka mi byla smazána 16× a to ani nic neporušovala…takže buď trpělivý, třeba ti ji po sedmnácté nesmažou, stejně jako mě .-)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Nestyděla se za svoje dílo,vždyď ona šla příkladem ostatním neznabohům,proč?Mys­lím,že jako vzor dobrý.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
ponovotny

Čeněk Modrý – i když v jinotajích, alespoň že se přiznáš. Zkazil jsi zajímavou otázku na kterou sám nedokážeš najít odpověď a hodil jsi do koše čas lidí kteří nad odpovědí přemýšleli.

před 3339 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Funna

on ji „smazat“ nemohl…stajně jako to nemůžeš udělat ty…

před 3338 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
quentos

… a co takhle se místo toho nadávání zamyslet nad tím, proč asi neodpovídala kodexu (viz shrnutí v pravém dolním rohu – nejčastější chybou bývá heslovité zadání namísto celé věty zakončené otazníkem). Kdyby byla bývala otázka nezávadná, admin by ji byl vrátil.

před 3339 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ponovotny

problém je ve výkladu pravidel. z rozumného pohledu na té otázce nebylo nic špatného. navíc se nad ní „zapotilo“ několik lidí aby hledali správnou odpověď a skončí to tím, že to někdo nechá smazat protože si po svém vysvětluje kodex

před 3339 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

JA BITTE"soudím tebe podle sebe"Každopádně jsi nejlepší!Jen tak dál šampione,všichni jsou na tvé straně a všichni přemýšlí o tvých mindrácích typu flashback,dis­kuze super!

před 3339 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ponovotny

jestli jsi to nechal smazat ty tak jsi blbec. jinak mě ušetři tvých veselostí.

před 3339 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gecco

😉

před 3339 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek