Kdo nosí čapí rodince děti?

Nejlepší odpověď
quentos

hehe, už vidím, jak nějaké inteligentní dítě touto otázkou zaskočí své rodiče… :{D>
Pak už by asi museli s pravdou alespoň částečně ven – čápi nosí všem děti, ale sami jsou jediní, kteří kopulují… (můžeme-li tak nazvat styk kloak) :{D>

Další odpovědi
annas

Když se děti (či spíš kluci) nerodí, ale nosí je čáp, takže to musí být v čapí rodince naopak. Čapí mláďata se rodí, aby v dospělosti mohla nosit dětí.

Další možnost je, že čapí mláíďata nosí nadčlověk Chuck Norris. Přece umí všechno.

Drap

Pořídí si je bez problémů sami.

anonym

Vrány

dudu

Amazon

anonym

Astální spermabanka – sekce říše pohádek.
Doplňuji:
„astrální“

zjentek

jestli budeš sobotu co sobotu chlastat, tak tady na chatu švanda nebude ;p

marci1

No přece drony ! 🙂