Pokročilý

Kdo nevěří na vesmírné přátelé ať ani nečte..

Na mimozemštany věřím na 1 000 000 % vím že existuji vím to vším..ale když se píšou čanky že by dokázali zničit zemi( s toho vůbec strach nemám,dokázali by to)
Mám je ráda nevím jesli jsem se s nima setkala ale jsou hodni a když to někde píšoo vyvolá se ve mě pocit ne jsou mírumilovní atd.zajímám se o ně hodně.,cca od8-9 teď je mi 12 vesmír taky miluju je to můj život pozorovat nočňí oblohu je ta nejhezčí věc na světě.:-)
Jaký na to máte názor??

Odpovědi:

Bronzový

Věřím na mimozemské civilizace, bylo by hodně nepravděpodobné, kdybychom v celém vesmíru byli jediní "inteligenti". O jejich mírumilovnosti přesvědčen nejsem, třeba bychom pro ně a jejich inteligenci byli jen jakýsi obtížný hmyz...

Zlatý

Koukni se na Mars útočí a Den nezávislosti.

Zlatý

I já jsem byl takový snílek.

Také věřím,leč víra nic neznamená a žádného jsem zatím nepotkal.pokud je vesmír nekonečný,mělo by v něm být i nekonečně mnoho obydlených planet jako je Země.Zatím se zdá že je konečný a to velmi omezuje.Bytosti jako my,to asi ne!Cesty vývoje jsou tak klikaté,že si to nemyslím.Ale jiný život?Proč ne?Nejsme žádná výjimečná planeta.Tedy můj názor.
Doplňuji:
Velmi se mi líbí zmínka o tom,že dívat se na hvězdy je fascinující podívaná!

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Věda

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Věda

Zlatý annas 2729
Zlatý quentos 1319
Zlatý mosoj 1304
Zlatý Drap 957
Zlatý hanulka11 627
Zlatý led 603
Zlatý gecco 589
Zlatý marci1 535
Zlatý arygnoc 507
Zlatý Lamalam 479

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.