Petra09

Kdo nesnesl moji otazku ‚jak casto potrebujete sex‘ ze ji vymazal a proc?!

Doplňuji:
Vite ja tu otazku polozila hlavne ze zvedavosti jestli prave vydrzi nebo bude smazana ale doufala sem ze snad tady neni nejaka impotentni sexualni papryka co tu otazku nevydrzi,rikala sem si ze sex je bezny a ze jednou za cas tu nejaka takovahle otazka odpovedi okoreni ale bohuzel zase to nejaky chudak nevydrzel:-)..A Drape souhlasim a asi mozna vime kdo ze;),ale jinak vam vsem dekuju.

Nejlepší odpověď
anonym

Drape, někomu asi nestačí jednou usvědčit ze lži a musí popouzet, že? viz soustavné porušování jedné ze zásad kodexu: „Zároveň nejsou vítány urážky, agrese, osočování a obecně závadné příspěvky.“
Milá Petra09, na bulvární pomluvy – jednoduchá reakce – otázka je legitimní (byť nevím v jaké rubrice byla vložena).
Pokud narážíš na mne, já bych zásadně nejvýš vložil odkaz, pokud by se otázka už po několikáté opakovala.
Např.: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-casto-potrebuji-muzi-sex
Jinak znovu opakuji, maže výhradně admini a pouze jedná-li se o závadnou odpověď či otázku, o čemž VŽDY zašlou infomail s uvedením důvodu. Ostatní mohou jen nahlásit, nic víc. Pakliže byla otázka v pohodě, tak by ji snad museli admini zase vrátit ne?
Tohle vyvolávání štvavé atmosféry honu na čarodějnice je fakt ubohé a docela mne udivilo, že ses nechala strhnout a propůjčit se k osočování.
P.S. Pokud ti dosud žádný mail nepřišel, je pravděpodobné, že ti ji admini při nočním monitoringu v poklidu vrátí. Sám jsem žádal o uvádění nahlašovatelů, aby bylo jednou provždy jasno!!
P.S. Odkaz na Drapovo farizejství:
Doplňuji:
ad pizlicka, díky za odvahu s přiznáním.
Skutečně nemažu, jen upozorňuji, aby byly prohřešky viditelné a pachatel se mohl obhájit.
Jenže pravda někomu vadí natolik, že útočí zákeřně pod pás (za což by jej ve sportu dávno diskvalifikovali).
Tady jen zbaběle zneužívají anonymity a hrají si na falešné hrdiny.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kam-zmizela-tato-otazka-od-ocko-kde-bylo-v-diskuzi-15-prispevku-negativnich-prave-na-tazatelku

Další odpovědi
anonym

já dala otázku co je kykyrys,to není nic sprostého,ale admin mi jí vymazal,že není dostatečně etická.Lze vymazat otázku jen proto,že se mi nelíbí nebo mi nekonvenuje? To asi ne,ale Velký Admin může…čemu nerozumí,vyma­že,protože sám neví,co to je,a tím pádem ani dotazující se nedozví odpověď na zadanou otázku…:D

Damiana

Nejvíc mě dostala tvoje – impotentní sexuální paprYka. Ten ypsilon tam je v tomto případě naprosto boží! 😁))))

anonym

Petro, tady se dneska maže jako o život. Jenom klid, snad se tihle samozvaní aktivisté unaví.
Ale jinak si myslím, že toto není otázka do Odpovědí.cz.
Doplňuji:
Víš, Petro, rozumný člověk má dvě možnosti – vyjádřit se, nebo to nechat být.
Jenže to je možnost třetí, že? Prostě člověk s předsudky maže. Asi podle hesla: Kdo maže,ten jede.

annas

Otázka byla vložená v anketách. Všimla jsem si jí a uvažovala, zda někdo odpoví. Proto zřejmě zmizela, že byla špatně zařazena.

Kykyrys – dotaz i odpověď jsem viděla, ale neměla jsem čas hledat. Rámo jsem přišla a otázka už není. Zadala jsem do Google a zjistila, že otázka již na Odpovědích jednou byla a rovněž je smazaná. V Google najdete obě.
https://www.go­ogle.cz/search?sou­rceid=navclien­t&aq=1&oq=Kyky­rys+je+eklhaf­t%2C+kykyrys+je+ke­kel&hl=cs&ie=UTF-8&rlz=1T4GGLL­_enCZ387&q=ky­kyrys&gs_upl=0l0l0l264­0lllllllllll0&a­qi=s4

kykyrys-nevíte co to je? | Odpovědi.cz

Kykyrys.Co to je.Užívá se slovní spojení… | Odpovědi.cz

Význam slova jsem neznala, ani je neslyšela, ale protože se zajímám i o nová pojmenování, pátrala jsem. Zjistila, že odpověď terry, kterou převzala z netu, nebyla přesná. Našla jsem, že je to hanlivé slovo a vyjadřuje to nejhnusnější, nejnechutnější, nejošklivější, co může být v kterékoliv oblasti.
Je to vlastně „eklhaft“.
Ten, kdo otázky smazal, zřejmě význam znal z určité oblasti…

SNČ

iceT

Smím-li se vyjádřit taky,tak si naprosto 100% myslím,že otázka Jak často potřebujete sex? patří někam úplně jinam,třeba do ordinace psychologa nebo někam,ale určitě ne sem.
Stejně nevěřím,že by někdo popravdě odpověděl,protože to je otázka intimní,soukromá a takříkajíc na tělo a tady si lidi svoje soukromí chrání,i když se v jiných oblastech vykecávají víc než dost.Takže to nemusel smazat žádný impotentní chudák,ale prostě někdo,kdo aspoň trochu ctí soukromí druhých.Já teda zvědavá na to,jak často sexují zdejší uživatelé nejsem,to je každého věc.

Proto nebuď zvědavá,budeš brzo stará 🙂

hanulka11

možná ten kdo nesexuje ,tak mu přišla divná
Doplňuji:
snad kdyby byla vložena přímo do kategorie sex nezmizla by …jen můj názor

Michal Kole

Možná „vadilo“, že nebyla v kategorii sex.

Byla tu otázka o kondomu ve vesmíru což je ryze teoretická fyzikální otázka a taky za chvíli zmizla.

Přitom mě jako fyzika by to zajímalo a čekal jsem až někdo pro koho je fyzika taky koníčkem odpoví.

pizlicka

souhlasim s dr.axlem.sku­tecne,verejne priznavam,ze i ja si myslela,ze mi maze otazky,a druy den mi poslal admin meil.uz jsem se stydela priznat pravdu,tak to verejne napisi ted-dr.axl pouze upozornuje,verim,ze nemaze,nanejvys presouva otazky.

anonym

Možná nemáš otázku ve správné rubrice.Rodina a vztahy,zdraví…at­d…:D