Kdo nejvíce pracuje v poslanecké sněmovně ?!

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Ella

klimatizace

ale, souhlasím s Drapem – výčepní v bufetu má práce určitě nejvíc… a hned po něm uklízecí četa, co musí uklízet ten svičík po nich – protože co jsem viděla, tak tam akorát sedí, telefonují, čtou noviny, a s prominutím žerou…

Další odpovědi
Drap

klimatizace

Klimatizace neni správná odpověď /jiná možnost nebyla / Nejvíce pracuje výčepní v poslaneckém bu­fetu

slad08

klimatizace

Nejvíce pracují počítače, na kterých naši poslanci se dívají na fotbal a přitom si vypráví vtipy.

dudu

poslanci

Buďme prosím objektivní, poslední dobou sněmovna schválila množství zákonů. Zda-li byla práce alespoň části pánů poslanců užitečná, to se zcela určitě v plné síle ukáže.
P.S. už zase někteří z nás inklinují posuzovat všechno „šmahem“ a to není správné.

misa-radilka

klimatizace

klimatizace, světla, mikrofony, a různá zařízení v poslanecké sněmovně pracují naplno, což se o poslancích tak úplně říci nedá… :(