Kdo,nebo co zařídil(o),že?

člověka VŽDYCKY začne neodbytně svědit něco,cokoliv,když má plné ruce a nemůže se podrbati.Titi?

Nejlepší odpověď
PostApMan

Svědění (pruritus) je veskrze nepříjemný pocit, který vzniká podrážděním kůže, sliznice, nebo změnou přenosu vzruchu v nervovém systému. Svědění obvykle člověka nutí k reflexnímu škrábání postiženého místa.

Důvody proč a kdy začne něco svědit jsou rozepsané zde :

http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Sv%C4%9Bd­%C4%9Bn%C3%AD

(jinak, za to že něco začne svědit když se to nejméně hodí může tzv. „Zákon schválnosti“ dle mého názoru :) )

Zdroj: cs.wikipedia.or­g/wiki/Sv%C4%9Bd­%C4%9Bn%C3%AD

Další odpovědi
anonym

No to je fakt,ted si uvedomuji,ze vzdycky kdyz jsem nervozni,tak me to prepada.Hlavne ze sefa,tak to musim vypadat jako spravny TITI.

annas

Určitě zapůsobily Murphyho zákony schválnosti.

Nic není lehké, jak to vypadá. Každé řešení přinese problém.

BEAES

Tak to tedy nevím, ale také se mi to často stává.

pondělí

co plné ruce je maličkost,horší je ,když je v místnosti mnoho lídí