Mirdas

Kdo, nebo co Vás nejvíce obtěžuje ?

Může toho být opravdu hodně, například pomlouvačná sousedka, dotěrný hmyz, daně, exekuce, nebo podomní prodejci a mnoho dalšího.
Vymysleli jste si vlastní postup jak se bránit čemukoliv, co Vás v životě dříve obtěžovalo ?
Doplňuji:
-

Jak se tomu všemu bráníte ?

Nejlepší odpověď
anonym

😉
Nenechávám se ´rozčílit´…
Ale např. podomní prodejce vyvádím z baráku (paneláku) – a nechtějí-li se nechat, volám policajty. V tu chvíli – zřejmě, připadám extrémně protivný jim.

Další odpovědi
anonym

Mě osobně některá hudba ,jelikož mám vyhraněný směr,blbí lidi co lžou a závidějí,jehovisté a jejich vtírání,reklamy v televizi,že musím chodit do práce,
magoři řidiči na našich silnicích,bul­vár,atd

NikkiHeat

Nejvíc mě obtěžuje moje tělo.....pořád otravuje…hned má hlad, hned má žízeň, nebo chce kakat, nebo čůrat, pak je unavené, něco ho bolí, musím s ním chodit k doktorovi, k zubaři.. apod......celý boží den létám kolem něho. Leze mi to na nervy ))))
Doplňuji:
Jo a co mi taky mooooc vadí je po probuzení prvních 30 min. hluk nebo jakékoliv nepříjemné zvuky. Ráno mám rád ticho, kávičku a být pohroužen do svých myšlenek.

mosoj

Blbá reklama v TV. Na chytrou jsem ještě nenarazil.
Doplňuji:
Jdu na počítač a tam narazím na tu samou reklamu.

Nazdar Bazar

Moderní hudba.
Doplňuji:
Kritizuji spolužáky např.slovy:Co to posloucháte za paskvilní muziku ? Nebo jim říkám že vraždí hudbu :D Případně:Něco tvrdšího by nebylo ?

huxa

Dratek000

huky

Komáři a mouchy -.- ;)

marci1

Za „obtěžování“ považuji místní „dámy“, které by si rády podrbaly a pomluvily všechny v blízkém okolí. A přitom nechápou, že mě to vůbec nezajímá. Jak mohu žít bez drbů ? Také to nepochopím ! 🙂
Doplňuji:
Vždycky zrovna strrrrrrašně spěchám a elegantně se jich zbavím. Téma počasí ještě přežiji, ale drrrrrrrrrrrby nikoliv ! 🙂

tencosepta

Snadno ovlivnitelní lidé.

postcd

moje ustrašenost, nedůslednost a neschopnost brát vše okolo s nadhledem

led

Tvrdohlavá ľudská blbosť, proti nej je obrana veľmi ťažká.
„Vymysleli jste si vlastní postup“ ano, ale tá menovaná vlastnosť je tak vynachádzavá, že obranný postup treba pravidelne „auktualizovať“.

zjentek

mě štve manipulace ..jako když ti třeba poblázněnej intelektuál vnucuje hovadinu, páč si je z nějakejch nadlidskejch důvodů (věří ve své vzdělání) jistej, že podává kvalitu. Obrana? Za všech okolností posílat do pr… :o

lota

Aktuálně mě asi nejvíc obtěžuje hluk ze sekaček trávy, celý den, v týdnu i víkendy. Žádný klid, i na vesnici hluk jako ve městě…

anonym

pro mowla
S podomníma prodejcema nemám problém.Jakmile zazvoní a něco prodávají, tak jim řeknu, že se jdu podívat na internet, jestli to není někde lacinější.A věříš, že buď odejdou ihned a nebo nevydrží alespoň 10 minut čekat u vrátek (dívám se z okna a zkouším jejich trpělivost).

anonym

Dokud jsem bydlel v domku, nechával jsem takto ´vycukat´ i jehovisty…
😉
Nyní,v paneláku, to nemá patřičný efekt – takže je prostě vyvedu.