Pavel1212

Kdo nebo co to jsou lidské hyeny?

Čtu to právě na www.tn.cz, tak proto se ptám. 🙂 Díky.

Nejlepší odpověď
Nuk nuk

„Lidská hyena“ je označení člověka, který se chová „nelidsky“ k ostatním lidem. Navozuje nebo zneužívá neštěstí druhých.

Další odpovědi
hem

To bude nejspíš v souvislosti se situací na Haiti. Projevem hyenismu je například rabování. Obecně jde o lidi, kteří zneužívají slabosti druhých lidí k vlastnímu prospěchu.

panenka

lidské hyeny znamená že to jsou lidi kteří vykrádají domy,kradou peníze ,okrádají lidi zkrátka kradou na co dojdou to je ten lidský hyenysmus.

bond73

Lidske hyeny jsou lide,kteri v momente nejvetsi nouze vykoristuji lide,kdy dobre vedi,ze oni nemaji jinou moznost,nez-li se obratit na ne.napr.kdyz dojde ke katastrofe a kdosi dostane od neziskovych organizacich potraviny,aby je rozdal postizenym lidem a on jim je, normalne sproste proda a vi,ze ti lide si to koupi jelikoz nemuzou jinak a nebo tim ziska jiny prospech prosebe – TOTO JE LIDSKY HYENA. Fuj je to nechutne,odporne zavrzeni hodne.Nikdy nechtej te s takovymi lidmi, cokliv mit.

Michal

To jsou většinou „lidé“,kteří ty druhé v nouzi většinou okrádají,zneužívají těžké nemoci ,nebo bezvýchodného postavení člověka.viz Haity. Patřilo by je střílet,ačko-li jsem proti trestu smrti.

katany007

Neznám definici, ale dám ti příklady hienyzmu. Lidé potřebují potraviny/ nouye/ a jiní lidé přepadnou konvoj s potravinamy a seberou je/hienyzmus/ a pak je třeba prodávají. Nebo jsme, jako hasiči, hasily barák a při hašení baráku, se majitely ztratil telefon. ukradl ho někdo z jiné jednotky, kde se také později objevil/ hienyzmus/ Včera ukazovaly na tv, jak žena na zastávce bila silně pod vlivem alkoholu a jiný muž k níé přišel a vybral jí kabelku.

Lingua

Hyena je člověk, který dokáže např. okrást slabého, nebo nevidomého člověka aniž by ten druhý o tom věděl ,anebo může být ten člověk postižený a ukrást mu třeba jeho vozík, který potřebuje k životu. To je hyenysmus.