Avatar uživatele
JájsemRaibek

Kdo nebo co mi přeměnilo čas na mém PC?

Dnes jsem si všiml, že mám na PC posunutý čas přesně o jednu hodinu dopředu. Jako by se měnil čas ze SEČ na SELČ, ale tento se sám měnil již minulý týden.
Mám OS Windows 8.1 a tak se ptám, kdo nebo co mi ten čas změnilo? A co vy? Máte také čas změněný?
Doplňuji:
(UTC+01:00) Praha, Bratislava, Budapešť, Bělehrad, Lublaň

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? gecco před 3279 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
lexx

Poáč comp neví kde se nacházíš, nastavit časové pásmo jak bylo již uvedeno. Je paradoxem že starý mobil kripl z bazaru Ericsson to pochopil a loňská Nokia ne…možná je to opět v nastavení software, nebo tím že každý pracuje v sítí jiného operátora…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
gecco

Jak máš nastavené časové pásmo?
Doplňuji:
Takže zkus ještě Datum a čas → Upravit, záložka Čas v internetu – jaký tam máš (případně) nastavený server?

Upravil/a: gecco

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Mám také win 8,1 a čas je v pořádku.
Doplňuji:
Klik vpravo na čas a datum,pak upravti datum a čas tam zvolit správné čas.pásmo.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
JájsemRaibek

time.windows.com
s ničím jsem nehýbal, jen po zjištění jsem klikl na čas,… změnit a posunul o hodinu zpět.

před 3279 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gecco

Případně zkus změnit server na https://suppor­t.ntp.org/bin/vi­ew/Servers/Pu­blicTimeServer000464 – ten je českej…
😉

před 3279 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
JájsemRaibek

Jugare, to klik vpravo,… jsem udělal, abych nastavil správný čas, tedy vrátil o hodinu zpět. Ale proč se to samo posunulo nevím.

před 3279 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek