Respekt

Kdo, nebo co je Slender man ?

Odpovědi
peterd108

Slenderman? Je to fiktivní postava, navržená pro hru. Je to muž s černým sakem a rozmazanou tváří. Ve hře budete muset sbírat papírky (asi 20 kusů) a zároveň prchat před Slendermanem. Když ho uvidíte tak prchejte, ale pozor umí se teleportovat, takže nikdy nevíte kde může být.

Dawe86

Ovšem vymyšlená postava podle jednoho basketballisty bez kloubů…spojený z trubek s černym sakem a s bílou hlavou…ve hře se začne vyskytovat mlha na obrazovce :)

mr. X

mate to vsichni spatne slender mana vymyslel jeden kluk v soutezi ve fotoshotu

Liliana Steh

Jisté zmínky o Slendym jsou už z dob stavby pyramid a je to velmi rozšireny fenomen

Terka333

Vzhled: Bez tváře, ruce skoro až na zem, 3 metry vysoký muž v černém obleku s kravatou, má několik párů chapadel.

Slender Man je postava, která děsí děti. Když si vybere svojí oběť, unese jí a napíchne na větvi stromu. Ano, je to kruté.