DomcaCZ

Kdo nazpíval?

Když na TV NOva dávají ukázku na ty holky co postoupili tak do toho běží nějaká píseň tak prosím jestli někdo nevíte kdo to nazpíval. Děkuji

Odpovědi
simsalabim

Jestli myslíme stejnou hudbu, tak je to od Lady GaGa – Bad Romance
http://www.ka­raoketexty.cz/tex­ty-pisni/lady-gaga/bad-romance-124814

chudst

Televizi ted nesleduji. A ani jste neuvedl porad. Predpokladam, ze to bude asi Superstar, nicmene upresnete tedy prosim tuto odpoved; pripadne mate-li nejake video z youtube, sem s nim.