Kdo napsal toto: A přece se točí!

Doplňuji:
Musím vás zklamat. Ano,Galileo Galilei to vyslovil,ale napsal jsem to já! 😁

Odpovědi
annas

Ital Galileo Galilei, slavný fyzik a astronom, žil v 16. a 17. st.
Doplňuji:
Zdálo se mně divné, že jste otázku vložil do zábavy. Ale pak jsem si řekla, že o nic nejde.

iceT

Myslím,že to byl Galileo Galilei.

http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Ga­lileo_Galilei

Ale nevím jestli se neptáte třeba na peníze,ty se točí taky a řekla bych,že mnohem rychleji…

anonym

Legrační. A řekl někdo:" A přece se skočí"?