Avatar uživatele
Heřman

Kdo namluvil nebo mluví za hlas na Prima COOL televizních reklam.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? Syd, Alesh, Damiana, akvidzerp před 4461 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Damiana

Jan Dolanský.
Doplňuji:
Jen pro přesnost, neříká se jim reklamy, ale self promotion (upoutávky).

Upravil/a: Damiana

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mojitek

Damiana : zde mluvíme česky,takže postačí- „upoutávky“..

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Damiana

Co je to za buzeraci Mojitek? Tohle na mě nezkoušejte, proto tam mám snad oba výrazy ne? To bych se pak s vámi mohla nesmyslně dohadovat proč u svého sanitárního silikonu na WC nepíšete záchod (nebo snad více hezky česky "hajzl?) 🙂

před 4461 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
mojitek

Pročpak anglický výraz máte uveden jako první-hlavní a český jen jako doplněk v závorce?Mimoto wc je už dááávno vžitá a používaná zkratka které snad každý rozumí.A „hajzl nebo záchod"jsou dost slengové výrazy.Nemáme přece zapotřebí být za každou cenu"cool“.Ne­bo ano?

před 4461 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Damiana

No to jistě ne, to s vámi souhlasím, ačkoli šlo zrovna o Prima COOL 🙂 – ale to si fakt už dělám legraci. První mám anglický uveden pro to, že se v televizní terminologii používá – v závorce mám pak logicky jen překlad. Ale myslím, že je to zbytečné slovíčkaření, ostatně myslím, že znát toho víc nikdy nikomu neuškodí. Tak teď to kupříkladu už víte třeba i vy 🙂.

před 4461 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
mojitek

Samozřejmě že neuškodí nové poznání,to s Vámi souhlasím,jde mi jen o to nedávat ty angl.názvy na 1.místo před mateřský jazyk-toť vše.To ale neznamená že anglicky neumím vůbec,jen mám češtinu mnohem radši 😉

před 4460 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Damiana

Proto máte za přezdívku (nick) zkomoleninu cizího názvu koktejlu? To jsem si musela už jen tak – po holčičím – rýpnout, fakt to nemyslím zle, 🙂

před 4459 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
mojitek

Já vím,že to nemyslíte zle 🙂 jenom dodám na svoji obhajobu,že své pravé jméno jako nick na veřejném webu nechci uvádět.K tomuhle nápoji mám úzký vztah,proto zrovna tenhle nick.

před 4459 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Damiana

🙂

před 4458 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek