fcoop

Kdo na to šel od lesa?

Šest měsíců před svou svatbou si ? napsal na list papíru důvody „pro“ a „proti“, proč by se měl, respektive neměl oženit.

Co se stane, když se ožením (například):

  • budu mít děti (když dá Bůh)
  • setrvalou společnost (a přítelkyni v pozdějším věku)
  • domov a někoho, kdo bude pečovat o dům

A co se stane, když se neožením (například):

  • nebudu mít děti ani nikoho, kdo by se o mě postaral ve stáří
  • budu mít svobodu jít, kam se mi zlíbí
  • nebudu nucen navštěvovat příbuzné

==================
Každopádně lepší, než mít psa, napsal do seznamu „plusů a mínusů“ svého sňatku.......?

Nejlepší odpověď
anonym

Je mi veselo nad tímto dotazem. Jsem 33 let vdaná a když jsem se chystala, vzít si svého muže (mám stále jednoho), uvažovala jsem podobně. Dokonce jsem si před oltářem v duchu říkala, no co, ještě jsou tu v nejhorším rozvody. Pak jsem tyhle výhody a nevýhody přestala řešit. Většinou je to tak, že stejně nedáte na rozumná pro a proti. Zapracuje instinkt a když máte kliku a máte ještě společný smysl pro humor a fůru tolerance vůči sobě navzájem, tak je naděje, že se Vám povede, jako mně, milovat svého muže ještě po tak dlouhé době. Sice jinak, než po svatbě, ale myslím, že to sílí a neměnila bych. Jo a nezapomeňte – musíte mít taky trochu štěstí. Tak držím palce a seznamy nezahazujte, zprvu jsou nám určitou oporou. Ale jen zprvu.

Další odpovědi
led

fcoop,
tento vtipný príspevok prosím adresujte do „ankety a zábava“
priznám sa takýto zoznam ma ani nenapadol.

fcoop

Ten pečlivý a metodický muž byl Charles Robert Darwin (12. února 1809 – 19. dubna 1882) byl britský přírodovědec a zakladatel evoluční biologie. Evoluční teorii opíral o přírodní výběr a pohlavní výběr. („Pohlavní výběr závisí na převaze určitých jedinců nad druhými stejného pohlaví, což se týká propagace druhů; zatímco přírodní výběr závisí na vítězství obou pohlaví, v každém věku, za normálních podmínek života.“- Charles Darwin, 1871.)

Led – vám to tedy připadá jako zábavné…zajímavé.
A anketu si představuji úplně jinak.

  • Možná úsměvné,dost zvláštní,ale zábavné určitě ne.Asi vidíme věci rozdílně.