kdo může žádat o vyhrazené parkování před domem?

Nejlepší odpověď
rynek878

Jestli máte průkazku ZTP nebo ZTP/P a bydlíte ve městě, kde se prakticky nedá zaparkovat, tak se vám možná tenhle návod bude hodit. Aspoň pro mě jsou dneska druhé Vánoce, protože vím, že už nebudu tahat své třiadvacetikilové zlatíčko + nákupy + tašku s oblečením či plínkama + tašku s hračkama + cokoli jiného přes několik ulic, kde jsem našla nejbližší parkovací místo, ale ponesu to domů přímo z místa před domem!

Zdroj: http://www.pos­tizenedeti.cz/con­tent/jak-zridit-vyhrazene-parkovaci-misto-pro-ztp-ztpp

Další odpovědi
Miroslavst

U nás ve městě kdokoli, požádat na odboru dopravy a zaplatit si značku a myslím, že poplatek je 10tis.Kč

rybíz

Řidič vozidla s označením O1 ( držitel průkazu ZTP )nebo jeho rodinný příslušník.

Ella

myslím, že každý, kdo si ho zaplatí… alespoň u nás ve městě to tak je. Za 3000,– nám na místo před domem (kde bydlíme) „naistalovali“ stojan a díky dalším 250,– měsíčně máme parkovací kartu, kterou lze použít i na jiná parkoviště u nás ve městě.