Ergeti

Kdo může provádět demolice celé stavby?

Co je potřeba pro to,abych mohla provádět demolice?Myslím tím,jaká živnost a co je k ní potřeba. Děkuji za odpověď.

Nejlepší odpověď
anonym

Živnost se jmenuje „Provádění staveb, jejich změn a odstraňování“, je vázaná – tzn. že pro její získání musíš mít patřičné vzdělání a praxi – viz např. http://zakony­.kurzy.cz/455-1991-zivnostensky-zakon/priloha-2/ .

Další odpovědi
cukrar

Ergeti,
není demolice jako demolice. Jednou to může provádět obyčejný zedník, jindy firma, která má specielní školení, specielní zaměstnance a stroje, které obsluhuje opět specialista.

Lamalam

U demolic odstřelem to bude ještě podstatně složitější.