akvidzerp

kdo mu za mně odpoví?

LuK4S3k CZ se ptá na jeden díl simpsnovích,ale nemůžu mu odpovědět kvůli ňákým limitům,tak mu tam někdo odpovězte prosim:D že je to 1. díl šesté série a jmenuje se Bart temnoty…díky

Nejlepší odpověď
anonym

Přebírám zodpovědnost na sebe. LuK4S3k CZ je to 1. díl šesté série a jmenuje se Bart temnoty.

Další odpovědi
fablen

už se stalo 🙂

GM

Divím se, že sem ještě nevletěl dr. Rejpal, kvůli dodržování kodexu!