MA-SU-KA

Kdo mi zjistí podle čísla mobilu jeho majitele?

Jednám s někým po telefonu – mám podezření, že se jedná o podvodníka, ale mám na něho jen to mobilní číslo, nick na bazaru (to je ale k ničemu).

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Bohužel nikdo. Majitele si zjistí policie pokud podáte trestní oznámení. Pokud má předplacený kredit, tak to asi vyjde do ztracena.

A z webového bazaru to bude podobné, pokud se připojuje přes mobilní připojení s předplacenou kartou nebo na WiFi souseda.

Další odpovědi
Drap

Nikdo. Pokud máte podezření, že se jedná o podvodníka, tak podejte trestní oznámení a policie si ho najde