Kdo mi zašle vzor Dohody o vyrovnání sourozence?

Dostali jsme od rodičů RD,ale ze slušnosti chceme vyplatit jediného sourozence. Můžeme si DOHODU sepsat sami nebo doporučujete Notáře? Děkujeme za odpovědi.

Odpovědi
Fidel

V zájmu právní jistoty, vám doporučuji, abyste navštívili advokáta nebo notáře. Budete mít jistotu, že vaše smlouva bude platná (a potažmo i účinná :)) A budete mít jistotu, že to bude na pořád a také že nepůjde snadno zpochybnit. Vzorům z internetu se nedá věřit, jsou v nich občas totální nesmysly.

hanulka11

http://obcanske­.juristic.cz/544708/c­lanek/obcan2