Bronzový

Kdo mi vysvětli, co se stalo a proč.

Mám mobilní telefon, byl nabitý, také kredit byl v pořádku, klávesnice byla zamknutá, mobil ležel na stole, nevolal jsem ani mobil nepoužíval.
Najednou došlo k tomu, že se mobil jakoby sám vypnul, dostal se do demo stavu, nešlo to ani vypnout a zapnout, hlavní tlačítko nefungovalo a nešlo ani vytáhnout baterii. Nešlo ani volat, pouze nouzové volání. Nakonec se mi to podařilo zprovoznit. Mobil jsem měl na stole a sledoval jsem televizi, respektive DVD. Taková nepodstatná věc - telefon je značky NOkia, a promítal jsem DVD - korejský film. Může mi někdo vysvětlit, co se stalo? Mohu pokus opakovat, pustit si stejný film a dát mobil na stejné místo, ale pochybuji, že by se něco stalo.

Doplňuji:
Děkuji Všem za odpovědi. Je zvláštní, že toto se mi stalo poprvé od roku 2006, kdy jsem si tento telefon koupil. Nějak se mi zpříčil zámek na Sim kartu a nešlo vytáhnout baterii. Pak se restart provedl bez problémů. Myslím, že se jedná o model Nokia 1600, která nemá ani zapojení na internet, umí to jen volat a posílat SMS.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Pochybuju že došlo k tomuto incidentu kvůli DVD natož pak kvůli korejskému filmu. Podle mě mobil jednoduše zamrzl z hlediska software. Dělají to běžně, zvlášť Nokia, mě to dělala taky. Neřešit, zrestartovat, hotovo.

Další odpovědi:

Zlatý

Ať žijí duchové!

Stáva sa, ak je elektronické zariadenie riadené programom, teda i telefon, trvalo v prevádzke, že sa jeho software zahltí. Občasný reštart nikdy neuškodí, ba pri opätovnom štarte uvoľní zo svojej pamäte nepotrebné pracovné súbory, prípadne zruší softwarové slučky.

Stříbrný

Nestalo se nic zvláštního...ty okolnosti kolem jsou jen náhoda...jen se "kousl" software v telefonu, což se občas stává...jen nějak nechápu jak by to mohlo mít vliv na mechanické vytažení baterie - cituji: nešlo ani vytáhnout baterii - neděláš si z nás tak trochu srandu? .-)

Zlatý

Ano i Nokie to dělají. Znám také podobný případ.
Baterie určitě vyndat šla, ale po vrácení se reset neprovedl, že ?

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Věda

Zlatý annas 2734
Zlatý quentos 1320
Zlatý mosoj 1304
Zlatý Drap 962
Zlatý hanulka11 627
Zlatý led 603
Zlatý gecco 589
Zlatý marci1 538
Zlatý arygnoc 507
Zlatý Lamalam 483

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.