Jahoda

Kdo mi smazal otázku ohledně punče?

Nechápu, co v ní bylo špatného. Ptala jsem se, zda pijete punč a jaký vaříte. Fakt bezohlednost!
Doplňuji:
A z jakého důvodu? Je to otázka, tak proč to přesunuli do diskuzí a anket??

Nejlepší odpověď
kropitko

Asi jste měla položit jednoznačnou otázku, např. Jaké znáte recepty na punč? Věřím,že takovou otázku by nepřesunuli.

Další odpovědi
annas

Jahodo, administrátoři ji přesunuli do nové diskuzní rubriky.

standa

Nejspíš ji admini přesunuli do nové kategorie ANKETA-ZÁBAVA…, takto dnes ráno ´zmizelo´ více otázek 🙂
Doplňuji:
Mrkněte do této otázky, zde je odkaz na stručné zdůvodnění…

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/vsimli-jste-si-ze-byla-vytvorena-nova-kolonka-ankety-a-zabava

elektrikář

Návody najdete na stránce Recepty cz