atlas

Kdo mi prodí s notebookem?

Mám problém nefungují mi oba usb porty na notebooku. Existuje v servisu oprava za přijatelnou cenu?(nemyslím výměnu základní desky za cca 7tisíc)A nový počítač v úvahu taky nepřipadá. Usb hub požít nemohu protože mi nefunguje ani jeden port. Existuje tedy nějaká jiná možnost než koupě nového notebooku a nebo drahé opravy? Předem díky za případné odpovědi.

Odpovědi
jáára

já ti je přepájím. za 1500 i s vyčištěním a přepastováním. když už bude rozebranej…

arygnoc

čo tak skúsiť preinštalovať ovladače (drivers)?

;-Q

nepíšete ani aký typ/model nb, os, …

McArthur

Než začnete shánět servis, zkuste na 5 minut při vypnutém a od elektrické sítě odpojeném notebooku vytáhnout baterii. Někdy to dělá jen statická elektřina.

Dochy

Tak přepájení je sice hezké, ale pravděpodobně nepomůže. Pokud přestali chodit oba zároveň,pravdě­podobně odešel čip který to má nastarosti…