ondra07

Kdo mi poskytne půjčku 10 000 Kč bez doloženi přijmů?

Hledám nutně půjčku bez doložení příjmů a ručení.. jedná se pouze o 10 000 Kč.
Jsem student.. splácet budu moct a celou ji splatit do dvou měsíců.. !

Kdyby někdo věděl o seriozni firmě, dejte vědět.

Nejlepší odpověď
anonym

https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Lichva

Další odpovědi
Agneta

V tomto případě pomůže jen takzvaný lichvář:DDD
Ono se říká, že podle českého zákona je lichva trestný čin, ale není přitom stanovena žádná procentuální hranice, takže si můžeš klidně vzít půjčku s RPSN i přes 4000 %:DDD
►RPSN vyjadřuje úrokovou míru, pro kterou se rovná čistá současná hodnota získaných půjček čisté současné hodnotě výdajů (splátek, poplatků apod.), jedná se tedy o takové -r-, pro které platí následující rovnice:

\sum_{i=1}^{m}{ \frac{A_i}{ (1+r)^{t_i} } } = \sum_{j=1}^{n}{ \frac{B_j}{ (1+r)^{s_j} } },

kde

m – je počet poskytnutých půjček,
Ai – je výše i-té poskytnuté půjčky,
ti – je doba (v letech a zlomcích roku ode dne 1. půjčky), kdy byla i-tá půjčka poskytnuta,
n – je počet plateb,
Bj – je výše j-té platby (splátky, poplatku atd.),
sj – doba (v letech a zlomcích roku ode dne 1. půjčky), kdy byl j-tý poplatek zaplacen.

Z této rovnice se -r- zpravidla počítá numericky pomocí počítače (např. metodou půlení intervalu), neboť analytické řešení je obvykle příliš složité.

Stanislav1

Ano info zde: http://www.co­olpujcky.cz/puj­cky-bez-dolozeni-prijmu ale musíte pamatovat na to, že čím větší riziko (pro poskytovatele) tím dražší půjčka (pro vás). Takže je dobré si rozmyslet, zda to skutečně chcete dělat takto.

Fojtekk

Existují i půčky které jsou dělané pro začínající podnikatele, trěba tahle firma – Pujckypodnika­telum.cz , jak už z názvu plyne, slouží výhradně podnikatelům.

rosestic

Bral jsem od nich půjčku 14 dní zpět, zatím na mě působilo všechno solidně.