Avatar uživatele
Reny

Kdo mi poradí?Nejde mi zvuk u videa.

zapla jsem internet a chtěla jsem si přehrát video a kontrolka na repro bedně svítila a potom najednou zhasla.Video mi jde ale nejde mi zvuk.Je to je v bednách a musím si koupit nové nebo vada je někde jinde? Předem děkuji za odpovědi.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4686 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
barnajka

Jestli kontrolka pořád nesvítí, zkus repráky odpojit od PC a zase zapojit zpátky. Když to nepomůže, vyzkoušej případně restart.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
emba5

Prošel bych elektrický přívod do repráků a do zásuvky skušebně zapojil třeba stolní lampu.Pokud je vše v pořádku tak bych zapojit místo repráků sluchátka a tím ověřím,zda je chyba v reproduktorech,zá­suvce nebo počítači

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Martas

Tak něco podobného mám já ted' nejde mi zvuk ale vůbec zvuková karta je v pořádku prý to mohl udělat náký program který jsem v poslední době instalovala.No holt budu muset všechno zálohovat a nainstalovat znova všechny programy-jestli to ovšem pomůže.Jinak sama nevím tak vám moc neporadím

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
valecek

No tohle je asi karaoke virus , on to vlastně ani není virus. Jde o změnu nastavení zvukové karty při startu systému,není třeba nic přeinstalovat.
Spusťe si ovladač zvukové karty a vyhledejte karaoke filtr a deaktivujte ho.
Možná jsou nastaveny i jiné filtry zvuku.Pokud to nenajdete tak počítač nevypínejte normálním způsobem (tehdy se uloží i nastavení!)ale rovnou vypněte napájení. Po opětovném zapnutí spustit nouzový režim,standardně vypnout počítač (uloží se nastavení)a pak to spustit normálně.
Mělo by to zabrat ale možná ne napoprve.Když ne tak ten hajzlík virus ještě někde je nebo jste ho zase chytli ze sítě,bohužel nevím jaký antivir to umí odstranit. Hádejte kdo to na síť dává? Že by vyhledávač Google, potažmo velký bratr? Pokud vám šla hudba ale ne zpěv či mluvené slovo tak jste asi hodlali zhlédnout politicky nevhodné téma a nebo ukradený film, no a už jste v jejich databázi. No rozhodně se vyhněte stánkám kde jste to chytli a dejte si jiný vyhledávač který nejede ze serveru z USA.

před 2677 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek