kdo mi poradi

prosim,jak nastavit na PC vetsi pismena,povedlo se mi totiz pri psani cislice omylem zmacknout ctrl a zavadit o klavesu s otaznikem vse se mi zmensilo a ustoupilo do pozadi.Resrartovani nepomohlo ani vypnuti PC.Moc dekuji

Nejlepší odpověď
Retko

Ve windows 7 to mam takle – na plose kliknes pravym a das prizpusobit, pak je vlevo dole „Zobrazit“ a tam hned muzes menit velikost. Nebo v XP podobny zpusob a hledej neco s DPI, a tam to taky posunout ze 100% nekam vys, treba na 140%.

Je to jednoduchy. Pak ale jeste musis restartovat pocitac.

Jo a jeste, pokud potrebujes zvetsit text v prohlizeci internetu, tak skus zmacknout zroven CTRL a +, nekolikrat :)

Další odpovědi
kenyrts

tak klepni pravým na plochu a vyber vlastnosti,po otevření okna otevři záložku „vzhled“,tam si vyber velikost písma,toť vše.
Doplňuji:
jestli potřebujete v exploreru(pro­hížeči)tak záložka zobrazit,dále velikost písma-vybrat jaké chci?

eva

na monitoru vlevo nahoře klikni na „Zobrazení“ a potom na „obnovit“.