Avatar uživatele
Adlim

Kdo mi odpoví, ohledně otázek,

zde na odpovědích?Proh­lížím si zde otázky a ptám se vás,proč zde padají takové otázky,když průměrný uživatel internetu si odpověď během chvilky najde na netu.To se zde vkládají jako kvíz,nebo aby nám přibývaly body?Jsem tu druhý den a už jsem byl napaden.Vždyˇjsem se řádně zaregistroval,tak proč ta zloba?
Doplňuji:
díky všem za užitečné rady,určitě jich brzy využiji,jen mi ten začátek trochu vyrazil dech.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: Adlim

Zajímavá 9Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, annas, anonym, Retko, vagra, flodur, anonym, iceT, Radak před 4855 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dudu

Na těchto stránkách se sešly různé osobnosti. Jsou lidé, kteří zde publikují otázky a odpovědi pro užitek svůj i ostatních. Jsou ovšem i tací, u kterých se projevuje neukojitelné bažení se za každou cenu předvádět a prezentovat. Proto zde dříve či později spatříme otázky typu „bude zítra neděle?“ a ihned od svých příznivců obdrží body, a budou následovat odpovědi jako, že „za týden bude také neděle“. I tyto jsou pak vydatně obodovány.
Tak to zde prostě funguje.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
iceT

Odpoví Vám každý,kdo si bude myslet,že je v jeho silách Vám odpovědět dobře a poradit.Některé odpovědi budou odborné,jiné poučné,další z bohatých zkušeností toho kterého uživatele,jiné zase vtipné i užitečné.Dověděla jsem se leccos zajímavého a díky radám jiných naučila lépe zacházet s počítačem.
Že jsou někteří lidé takoví a jiní onací,s tím nikdo nic neudělá,takoví už prostě jsme,nedokonalí.
Vítejte na Odpovědích.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

lidská povaha je zvláštní,všude i tady na tomto servru jsou lidé hádaví,závisti­ví,ale i ti dobří a přející,někteří se chtějí podělit o vědomosti i s ostatními proto sem vkládají otázky které jdou lehce vyhledat na internetu,nedělají to kvůli bodům,jiní mají problém a potřebují ho vyřešit,jiní jsou zde aby zlepšili náladu nejen sobě ale i ostatním,a proč zloba na vás? na toto vám dám odkaz v něm najdete jak je lidská duše komplikovaná a proto je těžké vyhovět každému a vznikají mnohdy zbytečné hádky
http://wikipe­dia.infostar.cz/h/hu/hu­man_nature.html

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
poa.li

Já body ignoruju, protože si myslím, že jen vzbuzují v lidech závist a hamižnost stejně jako peníze, což je zajímavé, protože to jsou úplně i maginární jednotky. Nečekal bych, co někdo může vyvádět kvůli takové hlouposti. Inu jsme JEN lidé. Jinak jsem se tady ale dozvěděl spoustu zajímavého a uvědomil si, jsk rozmanité jsou lidské náhledy třeba na jednu stejnou věc. Když si zlobu nepustíme do sebe, promění se v zajímavý jev k zamyšlení.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vlastina

Za sebe Vás tu srdečně vítám,a nic si z toho nedělejte,že jste byl"napaden".Časem se vyznáte,a budete v „obraze“.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Gabe

Nic si z toho nedelej.Ber to tak ze jsi zavital na stranky kde si chcou lide byt bliz a ne jenom anonimne serfovat po netu.Je to takova kamaradska pomoc a kdo to bere jinak tak sem nepatri.Vsude najdes nekoho ,kdo to otaci do protismeru.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

A proč ses tady odregistroval?

před 4855 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek