Adlim

Kdo mi odpoví, ohledně otázek,

zde na odpovědích?Proh­lížím si zde otázky a ptám se vás,proč zde padají takové otázky,když průměrný uživatel internetu si odpověď během chvilky najde na netu.To se zde vkládají jako kvíz,nebo aby nám přibývaly body?Jsem tu druhý den a už jsem byl napaden.Vždyˇjsem se řádně zaregistroval,tak proč ta zloba?
Doplňuji:
díky všem za užitečné rady,určitě jich brzy využiji,jen mi ten začátek trochu vyrazil dech.

Nejlepší odpověď
dudu

Na těchto stránkách se sešly různé osobnosti. Jsou lidé, kteří zde publikují otázky a odpovědi pro užitek svůj i ostatních. Jsou ovšem i tací, u kterých se projevuje neukojitelné bažení se za každou cenu předvádět a prezentovat. Proto zde dříve či později spatříme otázky typu „bude zítra neděle?“ a ihned od svých příznivců obdrží body, a budou následovat odpovědi jako, že „za týden bude také neděle“. I tyto jsou pak vydatně obodovány.
Tak to zde prostě funguje.

Další odpovědi
iceT

Odpoví Vám každý,kdo si bude myslet,že je v jeho silách Vám odpovědět dobře a poradit.Některé odpovědi budou odborné,jiné poučné,další z bohatých zkušeností toho kterého uživatele,jiné zase vtipné i užitečné.Dověděla jsem se leccos zajímavého a díky radám jiných naučila lépe zacházet s počítačem.
Že jsou někteří lidé takoví a jiní onací,s tím nikdo nic neudělá,takoví už prostě jsme,nedokonalí.
Vítejte na Odpovědích.

anonym

lidská povaha je zvláštní,všude i tady na tomto servru jsou lidé hádaví,závisti­ví,ale i ti dobří a přející,někteří se chtějí podělit o vědomosti i s ostatními proto sem vkládají otázky které jdou lehce vyhledat na internetu,nedělají to kvůli bodům,jiní mají problém a potřebují ho vyřešit,jiní jsou zde aby zlepšili náladu nejen sobě ale i ostatním,a proč zloba na vás? na toto vám dám odkaz v něm najdete jak je lidská duše komplikovaná a proto je těžké vyhovět každému a vznikají mnohdy zbytečné hádky
http://wikipe­dia.infostar.cz/h/hu/hu­man_nature.html

poa.li

Já body ignoruju, protože si myslím, že jen vzbuzují v lidech závist a hamižnost stejně jako peníze, což je zajímavé, protože to jsou úplně i maginární jednotky. Nečekal bych, co někdo může vyvádět kvůli takové hlouposti. Inu jsme JEN lidé. Jinak jsem se tady ale dozvěděl spoustu zajímavého a uvědomil si, jsk rozmanité jsou lidské náhledy třeba na jednu stejnou věc. Když si zlobu nepustíme do sebe, promění se v zajímavý jev k zamyšlení.

vlastina

Za sebe Vás tu srdečně vítám,a nic si z toho nedělejte,že jste byl"napaden".Časem se vyznáte,a budete v „obraze“.

Gabe

Nic si z toho nedelej.Ber to tak ze jsi zavital na stranky kde si chcou lide byt bliz a ne jenom anonimne serfovat po netu.Je to takova kamaradska pomoc a kdo to bere jinak tak sem nepatri.Vsude najdes nekoho ,kdo to otaci do protismeru.

anonym

A proč ses tady odregistroval?