Kdo mi namasíruje bedra zadarmo?

Sice si to mažu francovkou,ale htělo by to nějaký hnětač,předem áj zadem děkuji za tip.

Sice jsem se narodila roku 2001 ve znamení luny a 15 let mi už kupodivu bylo,ale jsem ještě pořád teen?!

Nejlepší odpověď
anonym

A ty bedra jsou kde, na vnitřní straně stehen?

Další odpovědi
orwell

Vyraz na příští demonstraci a hodně nahlas křič „Máme toho dost!“

lexx

kde bydlíš ? jdem na to

gecco

Je ti aspoň 15???
😉
___
2001, Luna v Panně – a 15 už ti bylo???
Uuuuff…
Já se ptal na roky, ne měsíce…
😉

anonym

Aspoň za brambůrky,když šlápnout,tak už pořádně.
https://www.go­ogle.cz/search?q=be­dra&biw=1138&bih=536&sou­rce=lnms&tbm=is­ch&sa=X&ei=NwqWVZ7HN8­vSUevZmbgF&sqi=2&­ved=0CAYQ_AUo­AQ&dpr=1.2
Je lepší cvičení,při masáži jiné osoby to nebudeš mít grátis,vždy to něco stojí,neb to stojí?
https://www.y­outube.com/re­sults?search_qu­ery=bedra

cochee

Zadarmo?!?
To ani rybíz.
Zaplať, tlusťochu.

anonym

gecco – Když už tak luna v Raku draku,ale stříbrná budu až za rok.

anonym

…abyste tomu rozuměl 2001 jsem se narodila z ducha mldopucha,ale to byl nějaký květen – máj lásky čas,jinak za týden mám narozky.

anonym

Tak předem i zadem vše nej......

anonym

orwell – Dobrý nápad,ale to by bylo kruté zabít lásku,ktorá nezomrela…

orwell

Ale no tak! Láska přece nemůže zomrieť, ale musí zvítězit spolu s pravdou nad lží a nenávistí přece. Tak to má v popisu práce. Jen se neví kdy. To je jako „pomáhat a chránit“, ale taky se neví komu budou pomáhat a koho chránit:-)