Kdo mi na to odpoví ...........

kdo mi odpoví co je na této otázce za 5 hvězdiček?:

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/prachy-delaj-cloveka
Doplňuji:
ano iwetax,ale tam se lidi snažili aspoň odpovědět,ale zde ne.

Nejlepší odpověď
annas

Nechápu, proč ti, kdož otázku obodovali, na ni neodpověděli?
Doplňuji:
GangstavHelpere, děkuji za poučení, to jsem si vůbec neuvědomila.

Další odpovědi
quentos

jsem už psal administrátorům, ať mi ty hvězdičky odečtou, ale nějak se k tomu nemají.

GangstaHelper

Odpověď je jasná:

Přidáním hvězdičky si přidám také otázku do svých „oblíbených“, tj. seznam „zajímavé otázky“.

Jelikož mnoho lidí by zajímala odpověď na tu otázku z nějakého důvěryhodného zdroje, která může, ačkoli s tím skoro nikdo nepočítá, přijít klidně i po několika měsících od položení otázky, tak si ji také označili.

Jinak, pro mě je ta otázka dost zajímavá, narozdíl od nesmyslů, které jsou přehvězdičkované.

„ano iwetax,ale tam se lidi snažili aspoň odpovědět,ale zde ne“ (?)

Ačkoli si to moc lidí neuvědomuje, toto není diskuzní fórum, jak se snaží definovat jak kodex, tak podmínky služby. Snažit se na otázku odpovědět za každou cenu je proti definici služby.

A jak vyplývá, to, že u otázky není odpověď, a to, že je zároveň zajímavá, je ideální situace k využití hvězdičky.

ReHu

Asi skutečnost, že to lidi štve. A asi víc lidí.

panenka

Nic na tom zajímavého není,jak už jsem jednou psala jsou tu prostě lidi kteří si tu pohrávají a chovají se jak malý chlapečci na písku.Podle mého názoru jsou tu lepší otázky než je tato.

iwetax

Odpovím otázkou: a co je zajímavého na této? http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jaky-je-rozdil-mezi-stoupackami-a-stupackami

kupkina

Je to pravda, skutečně zajímavou otázku, na kterou bych chtěla s radostí a nadšením odpovědět, jsem tu snad ještě nenašla. Samá přízemnost, žádné transcendentálno. Na to plýtvat hvězdičkama rozhodně nebudu.

Jahoda

Na tom není nic zajímavého. Jen má někdo potřebu si tady hrát a dělat tady z toho holubník. Jak říká kolegyně: Také nechápu proč, když někdo označí jako otázku zajímavou, na ni neodpoví. Dosti divné. Přemýšlela jsem, že pokud by to takto pokračovalo dále, bohužel, ale z Odpovědí asi odejdu. Už mne to tu začíná někdy nudit. Žádné zajímavé otázky, ale u většiny otázek milion hvězdiček označených jako „zajímavých“…

fortin

Otázku jsem označil pro sebe abych ji snadno našel. Čekám na odpověď. Otázka je velmi zajímavá narozdíl od Kdo mi na to odpoví............

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/ prachy-delaj-cloveka

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

standa

Opravdu si Bade myslíte, že je potřebné a prospěšné se neustále a opakovaně vracet k tomuto ´bulvárnímu´ tématu ???

Jaký máte užitek či pocit z daných odpovědí?

Ale proti gustu… 🙂