Avatar uživatele
anonym

Kdo mi na to odpoví ...........

kdo mi odpoví co je na této otázce za 5 hvězdiček?:

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/prachy-delaj-cloveka
Doplňuji:
ano iwetax,ale tam se lidi snažili aspoň odpovědět,ale zde ne.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? panenka, annas, Jahoda, iwetax, kupkina, hambac před 5125 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Nechápu, proč ti, kdož otázku obodovali, na ni neodpověděli?
Doplňuji:
GangstavHelpere, děkuji za poučení, to jsem si vůbec neuvědomila.

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
quentos

jsem už psal administrátorům, ať mi ty hvězdičky odečtou, ale nějak se k tomu nemají.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
GangstaHelper

Odpověď je jasná:

Přidáním hvězdičky si přidám také otázku do svých „oblíbených“, tj. seznam „zajímavé otázky“.

Jelikož mnoho lidí by zajímala odpověď na tu otázku z nějakého důvěryhodného zdroje, která může, ačkoli s tím skoro nikdo nepočítá, přijít klidně i po několika měsících od položení otázky, tak si ji také označili.

Jinak, pro mě je ta otázka dost zajímavá, narozdíl od nesmyslů, které jsou přehvězdičkované.


„ano iwetax,ale tam se lidi snažili aspoň odpovědět,ale zde ne“ (?)

Ačkoli si to moc lidí neuvědomuje, toto není diskuzní fórum, jak se snaží definovat jak kodex, tak podmínky služby. Snažit se na otázku odpovědět za každou cenu je proti definici služby.

A jak vyplývá, to, že u otázky není odpověď, a to, že je zároveň zajímavá, je ideální situace k využití hvězdičky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Asi skutečnost, že to lidi štve. A asi víc lidí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Nic na tom zajímavého není,jak už jsem jednou psala jsou tu prostě lidi kteří si tu pohrávají a chovají se jak malý chlapečci na písku.Podle mého názoru jsou tu lepší otázky než je tato.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iwetax

Odpovím otázkou: a co je zajímavého na této? http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jaky-je-rozdil-mezi-stoupackami-a-stupackami

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kupkina

Je to pravda, skutečně zajímavou otázku, na kterou bych chtěla s radostí a nadšením odpovědět, jsem tu snad ještě nenašla. Samá přízemnost, žádné transcendentálno. Na to plýtvat hvězdičkama rozhodně nebudu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jahoda

Na tom není nic zajímavého. Jen má někdo potřebu si tady hrát a dělat tady z toho holubník. Jak říká kolegyně: Také nechápu proč, když někdo označí jako otázku zajímavou, na ni neodpoví. Dosti divné. Přemýšlela jsem, že pokud by to takto pokračovalo dále, bohužel, ale z Odpovědí asi odejdu. Už mne to tu začíná někdy nudit. Žádné zajímavé otázky, ale u většiny otázek milion hvězdiček označených jako „zajímavých“…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
fortin

Otázku jsem označil pro sebe abych ji snadno našel. Čekám na odpověď. Otázka je velmi zajímavá narozdíl od Kdo mi na to odpoví............

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/ prachy-delaj-cloveka

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

před 5124 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
standa

Opravdu si Bade myslíte, že je potřebné a prospěšné se neustále a opakovaně vracet k tomuto ´bulvárnímu´ tématu ???

Jaký máte užitek či pocit z daných odpovědí?

Ale proti gustu… 🙂

před 5125 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek