solnareduard

Kdo mi dá šanci, vyřešit globální problém(pitná voda pro 2 miliardy lidí)

Odpovědi
Nazdar Bazar

Gulagu už neser ! Tenhle pán chce odpovědi a ne „veselé odpovědi.“

mosoj

Já ne.

led

Šancu? Skúma ju teória pravdepodobnosti.
(Pravdepodobnosť, hovorovo šanca, je hodnota vyčísľujúca istotu resp. neistotu výskytu určitej udalosti. Inač povedané: je to počet pravdivých udalostí k počtu možných udalostí.)
Aká je vaša pravdepodobnosť vyriešenia tohto globálneho problému?
Moje zvolenie k riešeniu tohto problému máte, môžte začať riešiť.
Peniaze?… tie si musíte zohnať od tých, čo ich majú. Ale pamätajte, ani kura nehrabe zadarmo (chce z toho niečo mať). A opäť sme u teórii pravdepodobnosti.

ivzez

Člověk schopný řešit globální problémy
si příležitost a šanci vytvoří sám.