Spiritus

Kdo mi bude zítra ráno držet palečky, až budu maturovat?:)

Nejlepší odpověď
kropitko

Jestli myslíš,že to pomůže,tak klidně…Dej pak vědět jestli to bylo něco platné…
Doplňuji:
Tak Vám držím ty palečky,tak doufám,že to klapne.

Další odpovědi
Jahoda

Já si na Vás vzpomenu a palečky Vám budu držet 🙂

oskar

Já se připojuji a budu Vam držet oba dva,ale věřim,že to zvládnete na jedničku.

iwetax

Já na vás pomyslím ráno. Pokud jste naučená , tak se není čeho bát.

FOG

Good luck.

Lucimia

Taky si na Vás vzpomenu. Určitě to zvládnete levou zadní, nebojte. Napište, jak to dopadlo…:-)

člověk

budu myslet na to,jak si pozítří řekneš"PROČ JSEM SE TAK BÁLA,BYLA TO POHODA"

anonym

Přeji vám aby jste nemněla žádnou trému a víc si věřila.Já když jsem maturovala tak jsem mněla takovou trému,že jsem si myslela,že s toho umřu.Stach je špatný rádce a tak je potřeba se mu vzepřít a nepřijmout jej.Mnějte odvahu a radost z toho,že v životě něco dobrého se Vám podaří a budete potom moci jít ve všem pozitivním dál.Jistě Vám budu držet oba palce a budu na Vás myslet ve všem dobrém.Hlavu vzhůru!!!ZDRAVI VAS ZAJ-PO.

Molos

Já držím palce a ať ro zvládnete přeji hodně úspěchu a.. pohoda :-d hodně štěstí