ReHu

Kdo máte vlastní firmu a práce dost, pracujete i o víkendech?

Doplňuji:
Děkuji, nepotřebuji, ale jen mě to zajímalo, protože já pracuji i o víkendu i několik mých známých, co jsou OSVČ také často pracují i v sob. či neděli. Není to nutné, ale tak nějak to je automatika.

Nejlepší odpověď
panenka

Můj manžel pracuje na ŽL v oboru stavebnictví pracuje s klukama i o výkendu záleží na tom co byste Rehu potřebovala.
Doplňuji:
víkendu omlouvám se za chybu.

Další odpovědi
Bumbes

jo jo, někdy i o víkendech a někdy mám zas například volno v týdnu…

anonym

Czechrapsind je zaměstnanec a pracuje ve stavebnictví. Mrzí mě že o víkendu nepracuje ale odpočívá a utrácí. Mohl by dělat mistra.

panenka

Ano to máte Rehu pravdu že OSVČ pracují i o víkendu. Kolikrát místo abych byla doma s dětmi tak musím s manželem jezdit po zakázkách a domlouvat je.

ReHu

Sice si udělám volno v týdnu jak potřebuju, ale práce mě baví, peněz je potřeba, tak si říkám, že by bylo horší, kdyby práce nebyla.
Naštěstí je práce dost a teď mi došlo, že bude vždy 🙂.

panenka

V tomto s vámi Rehu souhlasím a co děláte jestli se můžu zeptat.