terry

Kdo máte, třeba tyčový mixer, nebo jiný, aby byl dost silný a nasekal led. Díky. V prodejně mi neuměli poradit.

Doplňuji:
V několika prodejnách mi neporadili.
Proto se ptám, zda máte někdo osobní, dobré, zkušenosti a můžete doporučit.
Díky.

Nejlepší odpověď
tom004

Dneska se pohybuje příkon těchto mixérů tak 500–700W.To stačí.Potom by mne zajímala kvalita nožů,a úplně bych vyloučil takové ty akce za 500,– Kč,ap.Používáme,asi 3 roky,výrobek od fi Philips za cca 1500,– Kč,bez problémů.

Další odpovědi
Mapel

Musíš si najít prodejnu, kde umí poradit.

dudu

Braun, 600W, patnáct rychlostí a turbo, bezva mašinka, necelé dva tisíce.

P.T.

Philips HR 1372

http://mixery­.heureka.cz/phi­lips-hr-1372/specifikace/

Andělé

Co třeba tento:
http://www.ma­ll.cz/tycove-mixery/moulinex-dd406g72-hapto-click-ec-mix

venkovan

Elektrické vrtací kladivo a dát tam míchadlo na barvy.
Jinak se doma nechá použít i na vrtání děr do stěn, dřeva, železa, na osekávání dlaždic apod.
Má to větší využití než tyčkový mixér

hanulka11

já mám Philips HR 1372

a jsem moc spokojená