mosoj

Kdo má zkušenosti se satelitním příjmem od společnosti DIGI TV.

Má nejnižší poplatky 260 Kč/ měsíc za velmi pěkný balík programů. Pokud tuto službu využíváte jak jste spokojeni s kvalitou příjmu. Vysílání jde totiž ze satelitu Intelsat a ne z Astry.

Nejlepší odpověď
Tlaky

Mám ji čtvrtý rok a jsem celkem spokojen.Jediná vada je,že nevysílá v HD.Myslím ale,že v rámci konkurence bude nucena k tomu také dojít.