beluška

Kdo má zkuš.s Maltézáč­kem?Je jen pokoj,a nebo i na delší procházky?třeba 2km?Dětem se líbí, ale máme rádi turistiku…

Nejlepší odpověď
beer

Tento psík v poklidné procházce zvládne ty dva kilometry i více v pohodě, musíš ho však tomu pomalu učit. Procházky prodlužovat a sledovat chování pejska. Nemá rád ale vlhký chlad, takže např. pro běhání v ranní rose není vhodný a pokud zmoknete, doma jej osušit – běžně to chvatelé provádí fénem.
Vet.zkušenost

Další odpovědi
iwrana

Myslím,že k dětem se hodí.Má takovou dobráckou,milou a hravou povahu.Dva km zvádne a navíc je to maličký pejsek a existují takové batužky pro psy.Tam se může pejsek na chvíli dát odpočinout,chvilku ho můžete v něm nést na zádech a pak bude zase rád běhat po svých.Takže turistika a maltézáček,není žádný problém.