HONZÍK

Kdo má z československé superstar největší talent?

Kdo ma z ceskoslovenske superstar nejvetsi talent?

Nejlepší odpověď
eva

Pro mě bezpochyby Martin Chodúr 🙂

Další odpovědi
aeva

Je to asi otázka názoru. Můj názor je, že největší talent má Martin Chodúr, Jan Bendik a Dominika Stará. Pokud mám hodnotit i ty, kteří již superstar opustili, tak Leona Šenková.

nature

Dobrý den, ano souhlasím s Aevou. Určitě je to věc názoru. Kromě talentu jde i o celkový dojem a sympatie. Takže můžu říct že pošlu hlas Janu Bendigovi. Leona už bohužel vypadla. Ale jsou všichni úžasní.
Odkaz na super písničku : ))

Zdroj: http://archiv­.nova.cz/multi­media/pribeh-nekonci.html

Lencis

Myslím si že narozdíl od předešlých ročníků tentokrát porota vybrala všechny finalisty s talentem. Největší přirozený talent je podle mě Chodúr… ten to tam má prostě snad od samotného pána Boha… Bendik je dříč… na svůj věk má talentu na rozdávání a umí s ním pracovat… moc mu fandím. Smajda podává nevyrovnaný výkony… můj šálek to není, ale musím uznat že někdy se mu zadaří a talent určitě má… Stará je super, ale myslím že nemá na to aby vyprodala např. Sazka arénu (ale třeba jednou překvapí 😁) Bagárová mě už několikáte kolo nudí… talent má, krásnou barvu hlasu má… ale je to podle mě takové to „neurazí, ale ze židle nezvedne“

Leoně jsem fandila i já… ale nevadí že vypadla… ta holka se neztratí 😁

Osobně fandím Bendikovi.. ale to jen proto, že Chodúr už svoji bitvu vyhrál a o kariéru má postaráno 😉

anonym

Největší talent má Martin Chodúr pak Dominika Stará pak Jan Bendig a nakonec Miroslav Šmajda.Českos­lovenskou superstar vyhraje Martin Chodúr.Dnes vypadne Miroslav Šmajda.

Sniper37

Talent?? Viděl jsem pár dílů a o talentu bych opravdu nemluvil, Chodůr umí zpívat, ale jen určitý typ písní, když zpívá něco jiného nedá se hovořit o talentu, ostatní tam nemají co dělat. Porota stojí za … pořád je jen vychvalují a přitom nemají za co. Můj názor.

Džanička

Ze začátku,ještě když byly castingy,tak jsem si myslela,že talent má Monika Bagárová,a také jsem jí fandila,ale přesvědčila mě,že vlastně žádný talent nemá,bohužel.Jinak já superstar nesleduji,takže kdo jiný má talent nevím,ale připadá mi že tato soutěž je rok od roku horší a horší,jestli si někdo myslí opak,tak ať,ale toto je můj vlastní názor..

LUC007

JA OSOBNE SI MYSLIM ZE NEJVETSI TALENT CESKOSLOVENSKE SUPERSTAR MA MARTIN CHODUR.V CERA VYHODILY JANA BENDIKA,TO ME PREKVAPILO,PROTOZE JSEM DOUFALA ZE PUJDE DO FINALE S MARTINEM CHODUREM.NERIKAM ZE DOMINIKA STARA NEBO MIRO SMAJDA NEMAJI TALENT,MAJI HO VSICHNI CO BYLY VE FINALOVE DVANACKY.NO PROSTE NEKDO MUSI VYHRAT NE.A JA FANDIM MARTINU CHODUROVI.TEN MA VELKEJ HODNE VELKEJ TALENT.PREJU MU ABY VYHRAL CEKOSLOVENSKOU SUPERSTAR.