Georgo2010

Kdo má vždycky pravdu: maminka, manželka, tchýně, šéf v práci nebo vlastní úsudek?

Nejlepší odpověď
fcoop

1.Šéf má vždycky pravdu.
2. Pokud se mýlí,platí bod č.1.

Další odpovědi
anonym

O pravdě druhých mnohdy pochybujeme, o vlastním úsudku daleko méně.
Ten si z těch ostatních pravd vybere objektivní optimum.

Terryle

Velitel letadla.
Jinak ten, koho se bojíte nejvíc a komu ustupujete.
Ale definitivní pravdu mám vždycky já.
Občas ale musím uhnout, chtě nechtě… nevítězí pravda, ale síla. Až budu mít moc prachů a moci, bude vítězit moje pravda… :o)

hanulka11

já dám na svůj úsudek

barnajka

Jednou ten, pak zas onen – nehledej v tom pravidla, vycházej vždycky ze situace. Dokonalý není nikdo, mýlit se může každý. Důležitý je umět svůj omyl přiznat a stejně jako chyby a omyly odpouštíš sám sobě, odpustit je bez výčitek a obviňování i těm druhým. Myslívala jsem si, že mám docela „čuch“ na lidi a slepě svůj instinkt poslouchala. Několikrát jsem na to dojela – některý lidi jsem podcenila, jiný zas přecenila. Mrzelo mě to v obou případech.