barbie15

kdo má rád justina biebra ?????

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Meropa

nesnaším

Chybí tady víc možností.
Nemiluji ho, neposlouchám ho, ale také není pravda že bych ho nesnášela a ani neodsuzuji lidi co ho mají rádi.
Je mi prostě jedno, stejně jako ostatní cizí lidé které neznám.

Další odpovědi
samicek333

nesnaším

ale ne tak úplně nesnáším – spíš ho neposlouchám a nezajímá mě

briketka10

nesnaším

pro mladé dívky to je idol asi jako dřív byli Smokie,Abba nebo Teens pro dřívější puberťačky,takže taky nemůžu říct,že ho nesnáším,je to milej kluk a zpívá hezky..mohlo tu být okénko NEVADÍ MI

GM

nesnaším

Justin Biebr je mi šumafuk.

anonym

nesnaším

nikdo ho nemá rád :)

gogogod

nesnaším

štamgast

nesnaším

Musím se přiklonit k většině, jelikož nevím, kdo to je. Kdyby si to objasnila, tak bych se podíval na pár videií, obrázků atd.

Kelis

Neznám ho, sice jsem jméno slyšel, ale jinak ho neznám…