Avatar uživatele
kretek

kdo má přednost při sedání do auta. Viz-popis otázky

V autě jedou 3 osoby: Já(kluk)a kamarádka či slečna a její bratr (řidič). Ze slušnosti mě pouští dopředu kde je více místa(mám 195cm) ona je o hlavu a kousek menší (není to moje auto ale jejího bratra). Jako džentlmen bych měl odmítnou ale ona si postaví hlavu že ne(je celkem vůdcovské povahy) tak že mi nezbývá než poslechnou ale je mi to proti srsti. Proto potřebuju nějakej argument co to její tvrzení vyvrátí
2.možnost je to stejný stím rodílem že nás veze mamka a je to mamčino auto tak že budem v autě 4 a řeším stejnej problém stím rozdílem že vyjíždím od našeho domu a naberem je cestou.
vejdu se i dozadu ale je tam o poznání méně místa. děkuji za odpověd :)
a omluvte mě za hrubky děkuji

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4559 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
baghira

Pokud zrovna nevezete prezidenta spřáteleného státu, tak bych praktické hledisko preferoval před nějakou etiketou.
Protože mám podobné rozměry, a vím, jak blbě se mi vzadu sedí – zvlášť když i ten přede mnou je prostorově výraznější a posune si sedačku až bůhvíkam.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
led

Vzadu sedia tí, ktorých si vážite a chcete ich uchrániť v prípade nehody. Na sedadlo smrti vedľa šoféra si sadáte vy.
Postup nasadania do vozidla:
(šofér sedí vo voze alebo sadá posledný)
najprv dámy dozadu, potom páni dozadu
posledný si sadá predný spolujazdec (veliteľ vozidla) po skontrolovaní usadenia ostatných a dá súhlas k štartu.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
greycell

nejčestnější místo v autě bývá právě vzadu vpravo, tedy pokud nejde o Fiat maluch.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rocky

Jako pokud nechceš sedět ve předu a chceš jí pustit, tak ji to řekni, že ne že raději jedeš v zadu a třeba řekni že se ti ve předu dělá špatně, ale pokud oan tebe pouští do předu, asi bych to neřešil.

a když vás bere mamka, tak bych sedl do předu a je bych posadil do zadu, je tam i pro tebe více místa jak píšeš a to oni asi chápou.
Švára má přez dva metry, a take se musíme kamkoliv poskldat když jedem, za něj se vždy dohodne že sedne někdo menší, aby mohl mít sedačku v zaději a neničil si nohy.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek