aeiou

Kdo má oprávnění dohledat adresy bydlišť osob,které na internetu poškozují mé jméno?Má toto oprávnění soud?

Kdo má oprávnění dohledat adresy bydlišť osob,které na internetu poškozují mé jméno?Má toto oprávnění Policie ČR nebo soud?

Nejlepší odpověď
anonym

Spíš se soud obrátí na Policii České republiky, aby provedla patřičné šetření. Osobně bych šla podat trestní oznámení na takové vykuky přímo na PČR.
Je dost osob, které si myslí, že anonymita internetu je chrání před zodpovědností za své chování, právě vůči takovým, kteří se ohromně baví poškozováním jiných osob, je třeba důsledně zakročit.

Další odpovědi
mosoj

Podej trestní oznámení na neznámého pachatele. Když myslíš.
Jinak nemáš nárok na informaci.

Nuk nuk

Soud nikoliv, policie ano.