hubenej

Kdo ma opraveni umistit na auto boticku?

Zde v Teplicich ma firma pronajate placene parkoviste.Pokut pretahnete dobu placenou na parkovani,Vam tato firma da na auto boticku.Neni to policie CR ani Mestska policie, ale soukroma firma.Je to legalni???

Odpovědi
honza19hk

řekl bych že ano,v HK tohle dělá firma ISP,mají na starosti placená parkoviště a zony,je na to nejspíš nějaká smlouva s městem.

mojitek

Zavolejte na městskou,jestli o tom vůbec vědí. Jinak botičku nemůže nasazovat kdo chce a kdy chce..