Avatar uživatele
manon

Kdo krade normální otázky?

Co koho k tomu vede? Nevíte? Závist? Zlost? Křivost? Zakomplexovanost? Láska k bližnímu svému? :D :D
Doplňuji:
Byla tady otázka a už není. Byla od Vlk z lesa, snad. Někdo ji smazal…to se tady občas stává…nějak nemůžu přijít na to, čím byla závadná…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: manon

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? briketka10, zzzzz, anonym, anonym před 4177 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
badisko

vim ze uz tady do te bedny koukam dnes dlouho ..ale tuhle otazku opravdu nejak nechapu …lidi jsem sam nebo je vas vic?
Doplňuji:
jo tak to je jina …na tuhle otazku odpoved nezmam …jsou proste veci nezi nebem a zemi …treba ji ukradl ten vlk z lesa …vis prece jak dopadla babicka…od cervene karkulky..

Upravil/a: badisko

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Hlada

Mnoho kohoutů na jednom smetišti. Zdejší systém samomoderování nefunguje. Není nad to, když fórum moderuje jen několik moderátorů.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Tak holt příště položím nějakou nenormální otázku.
Doplňuji:
badisko, o pohádce O Červené karkulce mi ani nemluv. 🙂 Mám ráda mimo jiných zvířat i vlky a tahle báchorka jim moc popularity nepřidala.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Môže sa stať, že otázka je naozaj v rozpore s „Ó, Veľký Kódex“, vtedy je oprávnene zakrytá, odstránená, čo by sa mal uživateľ poštou od admina dozvedieť.
V Inom prípade aj navonok nevinná otázka môže užívateľovi (oprávnenému zakrývať,odstrańo­vať) pripomenúť traumu z detstva, načo on z posledých síl položí svoju unavenú ruku na tlačítko nahlásiť.
Ďalší prípad je to naozaj o závisti:
„ako to, že niekto iný položil otázku lepšiu ako moja? preč s ňou!“
Takže naozaj možností je veľa.
Riešenie:
1 – Doporučujem pred položením otázky, najprv navštíviť Delfy, prípadne niektorého veštca, kartára…kde sa dozviete osud svojej otázky (ako to už býva, bude nejasný s niekoľkými možnosťami)
2 – Prekontrolujte všetky otázky na stránke, aby nevznikla duplicita
3 – Poraďte sa s právnikom

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zzzzz

Závadná nebyla, jen se někomu vyvolenému nehodila. Je to tu fakt pořád. A to jsem si před chvíli říkala, jaký je tu dneska klid.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
manon

Hlada: Myslím, že by ten systém mohl fungovat, kdyby neměl někdo pokřivená měřítka a charakter. A teď si představ, že by někdo takový patřil k těm několika, co by moderovali? To by pak fungovalo lépe? Vše je o lidech.

před 4176 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sůwa

Nemohli byste sem někdo hodit info o čem ta otázka byla? Taky bych chtěla mít vlastní názor…

před 4177 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
manon

O pomoci. Jestli lidi pomáhají, protože si říkají, že by se to mohlo stát i jim – něco na ten způsob (omluva, pokud to říkám blbě – někdo třeba doplní přesnější znění). Jestli tam někdo objevil jinotaje, co mi unikly…

před 4176 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

Vlk z lesa: jo tak ty seš tenhle vlk z lesa, to zvíře jo? já myslel že seš ten druhej…ten když někdo sedí dlouho v lese na vlhkým kameni, nebo na promočeným pařezu…

nojo no, to jsou ta malá nedorozumění..

před 4177 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek