Retko

Kdo jsou uzivatele na kapitolach, nebo co se tim mysli?? Viz.kontext…

komunikaceSP@mfcr.cz (emailova adresa) ->
Určena pro komunikaci externích subjektů (uživatelů) mimo MF s projektem IISSP, tedy zejména pro komunikaci mezi projektem IISSP a Gestory, Garanty, Pověřenými osobami, Klíčovými uživateli na kapitolách, OSS, krajích, případně dalšími subjekty

Diky

Nejlepší odpověď
annas

Myslím si, že je nesprávně užitá předložka na kapitolách, na krajících, ale patří v kapitolách, v krajích. Takže uživateli a osobamii jsou ti, kteří patří do působnosti kapitoly – např. MŠ, MZ atd.

Věta je zařazena u přípravy SR – Státní pokladna.

Rozpočet se navrhuje v kapitolách .
Pilotní kapitoly
301 Kancelář prezidenta republiky
302 Poslanecká sněmovna Parlamentu
303 Senát Parlamentu
304 Úřad vlády České republiky
305 Bezpečnostní informační služba
306 Ministerstvo zahraničních věcí
307 Ministerstvo obrany
atd..

Každá Kapitola a OSS bude mít Správce rozpočtu, který rozpis rozpočtu schvaluje a tzv. posílá na nadřízenou úroveň …

Z různých zdrojů