vivatis2-

Kdo jsou oni?

Často slyšim:To zase udělali oni,Takovou kravinu mohli vymyslet jenom oni,Oni v tom senátu už větší kraviny nevymyslejí!Slovo oni se používá tak často že chci vědět přesně kdo jsou oni?

Nejlepší odpověď
arygnoc

všichni kromě mně.

Další odpovědi
tom004

To,je jednoduché.Svět,se dělí,na,JÁ,MY,a oni.Do prvních dvou skupin,se vždy,automaticky, řadí ten,který,„o nich“,­mluví,nebo píše.A,ještě si všimni,že JÁ,a MY,jsou vždy,ti dobří,a „oni“,ti zlí.A,je úplně jedno,ze které strany,se to ozývá.

Berušinka

Kdo jsou ONI, vyplyne ze situace.
Až budeš starší „plně“ to pochopíš =D

hawranek

Nevím, jestli je tvá odpověď vtipem, či se o to doopravdy zajímáš. Pokud je ale tvá otázka reálná a nejedná se o sarkasmus, dle tvého popisu soudím, že se jedná o naše vládní zastupitele.

anonym

On je ten , kdo se pta a oni jsou ti , co odpovidaji .
P.S. Podivej se pod otazku . Tam jsme my ( oni ) vsichni vyjmenovani. Jsme to my … a ted sama nevim ! Jsme tedy my , nebo jsme oni na co se on pta ? 🙂 -iv-

led

To vôbec nie je problém.
Oni to sú práve tí, o ktorých hovoríte.
Veď oni sa ozvú…
Keď sa tak na to pozriem:
my, to sme my tu, čo sme odpovedali.
oni, to sú práve tí, čo neodpovedali.
až odpovedia budú to my.
🙂 včul buď múdry 🙂

samicek333

Možná poslouchat víc než jen jednu větu a pak bys to pochopil…

natushka

tvoje otázka je urážka,ale jestli se mýlím,tak jsou to ti oni-politici

Evasky

Oni,jako ostatní,přáte­lé,kolegové…Pros­tě lidi.Akorát to není ten,kdo říká to slovo ,,oni".Takže např.ty sám.