Kdo jinému jámu kopá…

… sám do ní padá! Padli jste i vy,do takové jámy?

Nejlepší odpověď
karel4

a kolikrat tyjo strašny

Další odpovědi
Drap

Jámy sice nekopu, ale stále do nějakých padám

ReHu

Zatím ne. Nekopu moc často podobné jámy :)

WeeBear

Myslím, že se to stalo snad každému. I já jsem na tom takto. 🙂

venkovan

A těch boulí po tom pádu.
Bez kopání jam by nebyl ten život tak zajímavý. Ale ty jámy musí mít nějakou myšlenku, která pobaví. Obyčejné jámy ať si kopou tupouni.

GM

Ještě jsem nikomu jámu nevykopala, přesto mne potkala velmi velmi veliká nepříjemnost, troufám si říci skoro horší než smrt, která poznamená zbytek mého života.